O nas

JAK WYSTARTOWALIŚMY?

Zaczęło się z miłości do ludzi i do sportu. Fundator Paweł Zaremba był zawodowym sportowcem, mistrzem świata sztuk walki i szkolił w wielu elitarnych jednostkach wojskowych. Stworzył specjalny model treningowy dla ForceFit. Wzmacniając swój własny trening zaczął wykorzystywać go w różnych dziedzinach swojego życia.

Wielu uczestników treningów z Pawłem w bezprecedensowym tempie odniosło liczne sukcesy sportowe dzięki innowacyjnym metodom treningowym. Paweł, jako Honorowy Członek Polskiej Akademii Sztuk Walki dobrze wie, że trening mentalny jest ważniejszy niż trening fizyczny. Innowacją jest połączenie pracy fizycznej, umysłowej i pracy zespołowej w zintegrowany schemat, dotyczy on również całych rodzin – tak właśnie powstał FORCEFIT.

FORCEFIT to wszechstronny program treningowy, dostępny dla każdego, zarówno początkującego, jak i elitarnego sportowca. Punktem wyjścia są treningi motoryczne o charakterze siłowo-wytrzymałościowym FORCEFIT STRONG Workout.

 

Ich uzupełnienie stanowią zintegrowane treningi FORCEFIT STRETCHING Workout, które podnoszą jakość życia i pozwalają na skuteczną regenerację. Program pozwala sportowcom i wojownikom również samodzielnie doskonalić umiejętności fizyczne i psychiczne. Następnym etapem jest udział w OBOZACH i AKADEMII FORCEFIT, które stanowią wyzwanie dla osób indywidualnych i rodzin, które pragną odnaleźć siłę i motywację do podjęcia zdrowego stylu życia, przezwyciężać własne słabości, odkryć i wykorzystywać swój potencjał. Trening FORCEFIT jest rygorystyczny i przeznaczony dla osób charakteryzujących się hartem ducha ponieważ wymaga uczciwej oceny swoich mocnych i słabych stron oraz głębokiego zaangażowania w codzienne treningi i doskonalenie. Z dnia na dzień stajecie się sprawniejsi, silniejszy i bardziej odważni.

 

FORCEFIT JEST DLA KAŻDEGO, KTO CHCE BYĆ SILNY I SPRAWNY
FORCEFIT to propozycja dla każdego, kto pragnie rozwijać ducha wojownika. Każdy, kto chce odnaleźć zdrowie fizyczne i psychiczne, żyć z odwagą i odnosić sukcesy w każdej dziedzinie, może zostać uczestnikiem treningów i obozów FORCEFIT.
Program treningowy FORCEFIT został tak stworzony, aby sprostać potrzebom osób początkujących i zawodowych sportowców.

 

ZASADY FORCEFIT
Lojalność: to postawa moralna polegająca na zachowaniu się wobec kogoś tak samo w jego obecności, jak i podczas jego nieobecności. To prawość, wierność, rzetelność w stosunkach z ludźmi i otaczającym światem. Jest fundamentem szacunku.

Zaufanie: jest przekonaniem, że danej osobie czy instytucji można zaufać. Stanowi podstawę zdrowego społeczeństwa i rodziny, jest wartością budowaną w czasie.

Sprawiedliwość: Sprawiedliwa osoba jest godna zaufania, odpowiedzialna i szczera w swoich działaniach. Sprawiedliwe postępowanie wzmacnia jasność umysłu i umożliwia skuteczne działanie bez poczucia winy czy żalu.

Odwaga: Odwaga wymaga siły charakteru, samodzielnego myślenia i poczucia wartości. Odwaga przejawia się wtedy, gdy trzeba stawić czoło trudnym sytuacjom. Czasami trzeba się nią wykazać w przegranych momentach. Odwaga pozwala aktywnie bronić swoich przekonań i wartości. Pozwala również bronić słabszych. Odwaga nie idzie w parze z zimną kalkulacją.

Stosując zasady FORCEFIT rozwijamy w każdym uczestniku ducha wojownika, który przejawia się poprzez honor, odwagę, oddanie, uczciwość i dyscyplinę.

 

ZOSTAŃ MISTRZEM
AKADEMIA FORCEFIT rozwija całą osobę. Naszą misją jest dbanie o Wasze zdrowie i sprawność, tak abyście potrafili zmieniać ten świat na lepsze. I Ty wraz ze swoją rodziną czy zespołem, możecie podnieść jakość Waszego życia i stać się wyjątkowi dając sami dobry przykład!