Trenerzy

FORCEFIT Training Staff & Instructors

POZNAJ NASZYCH TRENERÓW!
Wystarczy podjąć wyzwanie i przyjść do nas na trening.
Kadra programu treningowego FORCEFIT to znakomicie wykształceni trenerzy i instruktorzy z ogromnym bagażem doświadczeń sportowych. Łączy ich wspólna pasja trenowania i pomagania oraz system wartości, jakim żyją na co dzień. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj O NAS

Razem tworzą profesjonalny team FORCEFIT i zachęcają każdego do zdrowego i aktywnego stylu życia od teraz!

PAWEŁ ZAREMBA (FORCE)

TWÓRCA PROGRAMU TRENINGOWEGO FORCEFIT,
GŁÓWNY TRENER i AMBASADOR

Pasją Pawła są sporty i sztuki walki. Jako dyplomowany instruktor sportów i sztuk walki pracuje od 1991 roku. Karierę rozpoczął od zapasów i judo, następnie trenował Kung-Fu. W FMA zdobył 3 srebrne medale i 1 złoty. W roku 1988 zdobył jako pierwszy biały zawodnik Mistrzostwo Świata w Kung- Fu Wu-Shu w Chinach (Hangzhou i Shenzhen). Jest wieloletnim zawodnikiem KS Prądniczanka w zapasach, a jego kolegami z maty byli m.in. Andrzej Supron, Kazimierz Lipień, Roman Bierła, Władysław Stecyk, Czesław Kwieciński i Ryszard Wolny (1990-1992). Od ponad 35 lat trenuje SILAT & Filipińskie Sztuki Walki – Guro. Sporo czasu spędził na Filipinach i w Indonezji szkoląc się i praktykując u najlepszych nauczycieli o sławie światowej, takich jak Cacoy Canete, Bobby Taboada, Christopher Nasilowski czy Vince Palumbo. Jest Master Trenerem tej szkoły, to znaczy prowadzi w Polsce kursy i szkolenia SILAT & Filipińskie Sztuki Walki dla instruktorów sportów i sztuk walki.

Startuje w biegach przeszkodowych od 2007 roku, biegał Spartan Race w USA, Kanadzie, na Filipinach, w Indonezji, Hiszpanii, Francji, Szkocji, Czechach, Słowacji i w Polsce. W 2009 roku wziął udział w Dead Race przemierzając w Kanadzie nonstop 239 km w ciągu 3 dni. W latach 2010- 2013 brał udział w Biegu Morskiego Komandosa. Współorganizował wiele wydarzeń i eventów sportowych, w tym sezon 2017 Spartan Race Polska. Jest twórcą metody Aktywnej Obrony FORCE DEFENCE METHOD F.D.M. oraz programu treningowego ForceFit.

Jest dyplomowanym trenerem motorycznym i trenerem fitness jest od 2000 roku. Jako zawodowy sportowiec doświadczył wiele kontuzji, z którymi zmagało się jego ciało. Dlatego w krótkim czasie zafascynował się treningiem funkcjonalnym z własnym ciałem. Podążając tą drogą poznał wiele międzynarodowych systemów treningowych i chętnie testował je na sobie. Jest Master Trenerem Kamagon Ball, certyfikowanym międzynarodowym trenerem BLACKROLL i certyfikowanym instruktorem II stopnia Bulgarian Bag. Na co dzień prowadzi szkolenia i pracuje jako medyczny trener personalny pomagając osobom z kontuzjami po wypadkach motocyklowych.

Dzięki swoim sportowym i zawodowym doświadczeniom, przedsiębiorczym przedsięwzięciom i licznym podróżom do innych krajów, Paweł zrozumiał siłę psychicznej odporności, intuicyjnego przywództwa i zdrowego ducha dla każdego, kto pragnie wyjść poza sferę własnego komfortu.

Certyfikaty i stopnie:

 • Certyfikowany Lighting Engineer – Thorn Lighting Academy
 • Certyfikowany Trener Oudoorowy – Akademia Mistrzów Treningu G.T MENTOR
 • Certyfikowany Trener Przygotowania Motorycznego
 • Cacoy Doce Pares 5 czarny pas
 • Balintawak Arnis 4 stopień
 • Chow Gar Kung-Fu 2 czarny pas
 • FORCE DEFENCE METHOD Aktywna Obrona
 • Nauczyciel Mianowany - MEN

ALEKSANDRA ROMANOWSKA (FIT)

ASYSTENT GŁÓWNEGO TRENERA

Ze sportem związana od dzieciństwa. Uprawia jazdę na nartach, jazdę konną, gra w tenisa ziemnego. Lubi grać w szachy i wspinać się w górach. Podczas studiów uczęszczała na treningi w ramach sekcji narciarskiej. Po długoletniej pracy w biurze zaczęła żyć zdrowo i aktywnie. W latach 2016- 2018 zdobyła 8 medali w biegach przeszkodowych Spartan Race (USA) w kraju i za granicą.

Pracuje jako dyplomowany instruktor fitness i medyczny trener personalny. Jej zainteresowania to naturalne metody samoleczenia i zdrowe żywienie. Prowadzi treningi ForceFit STRETCHING Workout.

Brała udział w licznych obozach kondycyjnych Pawła Zaremby i międzynarodowych obozach sztuk walki. Na co dzień trenuje regularnie ForceFit STRONG Workout i FORCE DEFENCE METHOD F.D.M.

Certyfikaty i stopnie:

 • Zarządzanie i Marketing (mgr) – Uniwersytet Jagielloński
 • Certyfikowany nauczyciel języka niemieckiego
 • Dyplomowany instruktor Bulgarian Bag (Level 1) – Suples Ltd.
 • Certyfikowany wychowawca wypoczynku
 • FORCE DEFENCE METHOD Aktywna Obrona