SIŁOWNIA SPARTAN

FORCEFIT STRETCHING WORKOUT

To nowoczesna i zintegrowana praktyka treningowa, która obejmuje tradycyjny stretching, naturalną ruchomość ciała, zdrowy kręgosłup i elementy automasażu. Głównym jej celem jest rozluźnienie i uelastycznienie ciała oraz korekta postawy.

ForceFit Stretching Workout to wyjątkowy sposób na przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych, wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych i core, redukcję bólu, ujędrnienie ciała i relaksację. Trening ten zwiększa mobilność kręgosłupa, obniża poziom stresu, odpręża umysł skutecznie poprawiając ogólne samopoczucie i stan zdrowia na dłuższy czas.

Na zajęciach FORCEFIT STRETCHING WORKOUT uczymy specjalistycznych pozycji i dajemy dokładne wskazówki ułożenia ciała. Ważny element stanowią techniki oddechowe zapewniające zdrowie, energię i równowagę wewnętrzną. Treningi prowadzimy na sali gimnastycznej (indoor) oraz w parku (outdoor).

Każdy, początkujący i zawodowy sportowiec, w dobrej kondycji psychofizycznej może lepiej wykonywać swoje zadania i szybciej realizować swoje marzenia, poza tym czuje się i wygląda młodziej. Trening FORCEFIT STRETCHING WORKOUT stanowi część programu treningowego ForceFit.