Akademia FORCEFIT

NIE MA WIĘKSZEGO BOGACTWA NAD ZDROWIE CIAŁA

W AKADEMII FORCEFIT kształtujemy zdrowe nawyki poprzez zajęcia aktywnego ruchu i zmianę nawyków żywieniowych. Edukujemy w praktyczny sposób, czym jest nawadnianie organizmu, jak oczyszczać organizm z toksyn, drobnoustrojów i grzybów, jak prawidłowo odżywiać organizm, jak trenować, aby poprawić i wzmocnić swój CHARAKTER. Zajęcia w ramach AKADEMII FORCEFIT obejmują:

TRENINGI

W pierwszej kolejności wzmocniamy układ kostno-mięśniowy i układ nerwowy, a następnie dążymy do zbalansowania napięcia mięśniowego poprzez poprawę wzorców ruchowych i rozciągnięcie prawidłowe ciała.

WYKŁADY I WARSZTATY

Kształtując ciało równocześnie dbamy o rozwój osobisty i duchowy. Prowadzimy wykłady o zdrowiu BIEG PO SPARTAŃSKIE ZDROWIE i warsztaty FORCEFIT HEALTH WEEKEND (3-dniowe weekendy blisko natury). Macie rację: zdrowe ciało to zdrowy duch.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE I REGENERACJA

Zależy nam na podnoszeniu jakości życia, dlatego jesteśmy otwarci na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Organizujemy konsultacje indywidualne ze specjalistami i zapewniamy regenerację organizmu w formie masaży relaksacyjnych i leczniczych.