AKCJA CHARYTATYWNA „Czytam dla Ciebie” – EDYCJA II (2021)

26 stycznia 2021

CZYTANIE DLA MŁODZIEŻY LIVE z Pawłem Zarembą (Stróżem Brata) – Dołączcie do naszej akcji w 2021!

Czytamy wartościowe książki i głosimy dobre słowo najbardziej potrzebującym.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was o naszej akcji charytatywnej, którą rozpoczęliśmy z myślą o młodzieży w czasie pierwszego lockdown`u w połowie marca 2020 roku.

Akcję charytatywną „Czytam dla Ciebie” prowadzimy w internecie, na żywo, co tydzień a książki, które czytamy są wartościowe i ponadczasowe. Wybieramy starannie najlepsze tytuły i autorów.

Czyta i opowiada dla Was wyjątkowy człowiek i pasjonat dobrej literatury, Ambasador naszej Fundacji, Sportowiec, Żołnierz i Wojownik – Paweł Zaremba, Stróż Brata.

Spotykamy się w każdy wtorek i czwartek godz. 19:00 na Facebook`u Pawła Zaremby.

Jak możecie wziąć udział w akcji charytatywnej „Czytam dla Ciebie”?

To banalnie proste! Wejdźcie na profil Fundacja ForceFit i dołącz do naszego wydarzenia.

Przyłączcie się koniecznie do naszej akcji #czytamdlaciebie, aby w ten sposób wesprzeć działalność Fundacji Forcefit wśród osób ubogich i bezdomnych. Szczególną troską obejmujemy dzieciom ubogie i bezdomne w Polsce i w Indonezji.

Jak możecie zaangażować się w naszą akcję poprzez konkretne działanie?

Jedni tylko czytają, drudzy tylko słuchają. A Ty jeżeli czytasz ten wpis jesteś osobą, która może zrobić zdecydowanie więcej. Prosimy o konkretnie działania bo one mają również ogromne znaczenie dla tej wyjątkowej akcji.

Zastanawiasz się więc o jakie działania chodzi?

Przedstawiamy je krok po kroku poniżej:

1) Polubienie profilu naszej Fundacji na Facebooku i YouTube

2) Udostępnienie naszego wydarzenie na swoim profilu FB oznaczając naszą akcję #czytamdlaciebie

3) Wpłacenie na nasze konto dowolnego daru serca na pomoc ubogim i bezdomnym dzieciom w Polsce i w Indonezji:

Pekao S.A. 93 1240 4533 1111 0010 8691 6159

FUNDACJA FORCEFIT w tytule wpisując „Darowizna na cele statutowe”

– dla przelewów z zagranicy nr konta w EUR:
IBAN: PL93 1240 4533 1111 0010 8691 6159 in the title with 'Donation for statutory purposes’
SWIFT: PKOPPLPW

Na przełomie 2020 i 2021 roku czytaliśmy Pismo Święte.

Dlaczego czytamy LIVE tylko na Facebooku?

Ponieważ brakuje nam ok. 1400 subskrybentów na kanale YouTube. Dlatego im więcej osób zostawi lajka i będzie subskrybować kanał Fundacji ForceFit na YouTube, tym szybciej będziemy mogli transmitować czytania Pawła Zaremby online jednocześnie w dwóch mediach społecznościowych czyli na Facebooku i YouTube. W tym celu potrzebujemy 1500 subskrybentów.

Wasze wsparcie materialne i internetowe jest dla nas bardzo ważne.

Komentujcie, lajkujcie, subskrybujcie i udostępniajcie informacje o naszej akcji swoim znajomym i rodzinie tak często, jak to tylko możliwe.

Dlatego prosimy Was o subskrypcję kanału Fundacji ForceFit na YOUTUBE, gdzie dostępne są wszystkie przeczytane książki online w 2020 roku.

Jakie książki przeczytaliśmy w 2020 roku?

Wszystkie przeczytane przez Pawła Zarembę książki są dostępne 24 h przez 7 dni w tygodniu:

1. Louis de Wohl, „Rozniecić ogień” (24 odc.)
2. O. Jan Konior SJ, „Odkrywca Tybetu” (4 odc.)
3. O. Jan Konior SJ, „Eucharystia, która leczy” (8 odc.)
4. Marcin Kaczmarczyk – „Strażnicy Raju” (30 odc.)
5. O. Jan Konior SJ, „Moc Postu” (9 odc.)
6. Pismo Święte (8 odc.)

Co czytamy na Facebooku dzisiaj?

1. Michał Jeżewski „Współczesne oblicza bałwochwalstwa” (Sosnowiec, 2014)

Kilka słów od autora akcji i fundatora

Oprócz treningu moją pasją od dziecka są książki.

Dlatego wracam do regularnego czytania katolickich książek LIVE na FB dla młodzieży charytatywnie jako Ambasador Fundacji ForceFit.

Jestem naprawdę mile zaskoczony Państwa reakcjami i dobrymi słowami, które otrzymuję od Was każdego dnia! Ponadto bardzo dziękuję za książki, które mi Państwo przysyłacie – w 2020 roku dotarło ich do mnie naprawdę sporo.

Coraz więcej autorów zgłasza się do mnie ze swoimi publikacjami do przeczytania. To mnie niezwykle cieszy i motywuje do dalszego czytania online.

Zapraszam do włączenia się w akcję wspólnego czytania.

Będę wdzięczny za udostępnienie mojego posta dalej wszystkim zainteresowanym.

Z serca dziękuję za wsparcie duchowe i materialne tej akcji!

Paweł Zaremba – STRÓŻ BRATA