FORCEFIT FOR BUSINESS

FORCEFIT FOR BUSINESS
6 marca 2021

MASAŻE I EDUKACJA PROZDROWOTNA dla Twojej firmy i osób pracujących/uczących się online w domu

Profesjonalny masaż biurowy Work Site na krześle w siedzibie firmy lub w domu

Poprawa efektywności i wydajności pracy w 15 minut – Masaż biurowy Work Site

ForceFit for Business to holistyczny program prozdrowotny dla firm, kancelarii prawniczych i innych organizacji oraz ich pracowników, którego celem jest odczuwalna poprawa zdrowia, samopoczucia i wydajności w pracy oraz ergonomia pracy przy komputerze. Pokazujemy i uczymy, jak skutecznie redukować ból dostarczając świeżej dawki energii na kolejne miesiące wydajnej pracy.

Jednym w elementów programu ForceFit for Business jest profesjonalny masaż biurowy Work Site w miejscu pracy. To bezpieczna forma masażu dla każdej osoby. Masaż ten wykonuje się na specjalistycznym krześle przez ubranie na sucho (bez użycia olejków). Masaż trwa ok. 15-25 minut i jest znakomitą przerwą w ciągu roboczego dnia. Jego efektywność polega na tym, że obejmuje on głównie najbardziej pospinanego okolice ciała. To zasłużona chwila relaksu z możliwością uzyskania porady masażysty i trenera w sprawie swoich dolegliwości bólowych.

Profilaktyka zdrowia

Masaż Work Site stosuje się przede wszystkim w firmach zatrudniających pracowników biurowych lub u pracownika w domu. Jest to znakomity sposób na profilaktykę chorób zawodowych, wynikających z długotrwałej pracy w pozycji siedzącej przy komputerze. Coraz szybsze tempo codziennej pracy nie zostawia dzisiaj zbyt wiele czasu na właściwą regenerację organizmu, wskutek czego zmęczenie organizmu się nasila, a jakość oraz wydajność osób pracujących gwałtownie spada.

Dzisiaj szczególnie przedstawiciele handlowi oraz osoby pracujące i uczące się zdalnie są grupą narażoną na różnego rodzaju przewlekłe stany zwyrodnieniowe poprzez długotrwałe pozostawanie w pozycji siedzącej, również w samochodzie. Taka pozycja ciała utrzymywana przez kilka godzin dziennie powoduje zwiększenie napięcia mięśniowego. Pojawia się ono przede wszystkich w takich częściach ciała jak kark, plecy, ramiona, nadgarstki i dłonie. Gdy napięcie mięśniowe utrzymuje się przez dłuższy okres, staje się przyczyną uciążliwych dolegliwości bólowych. Jest tylko kwestią czasu, kiedy przerodzą się one w stany przewlekłe doprowadzając do stanów zapalnych i zwyrodnień.

Uprawiaj sport

Siedzący tryb życia przy braku aktywności fizycznej doprowadza do poważnych uszkodzeń w obrębie kręgosłupa więc pamiętajmy, że podczas siedzenia kręgosłup jest obciążany o 40-90 proc. mocniej niż podczas stania. Statystyki mówią, że na bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej cierpi dzisiaj aż 80% społeczeństwa w krajach europejskich. Blisko 70% osób czynnych zawodowo wykonuje pracę w pozycji siedzącej. Problem bólu pleców dotyczy coraz to młodszych osób. A kręgosłup stanowi rusztowanie dla ciała, amortyzuje wstrząsy i obciążenia, chroni rdzeń kręgowy oraz zapewnia nam prawidłową ruchomość całego ciała. Dlatego kręgosłup lubi zdrowy ruch i sport. Aktywny tryb życia jest lekarstwem na większość chorób cywilizacyjnych pomagając pokonać bóle pleców i poprawiając komfort życia na dłuższy czas. Ważne jest wykonywanie regularnych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Na kręgosłup znakomicie wpływają także zajęcia terapeutyczne ForceFit Stretching Workout oraz masaże.

Zdrowie masz tylko jedno

Masaż Work Site w pracy lub w domu staje się coraz bardziej popularny. Doceniają go zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Jest on dostosowywany każdorazowo do charakteru pracy konkretnych osób, dlatego efektywnie można wyeliminować największe przeciążenia i dolegliwości bólowe.

Jak zamówić ForceFit for Business?

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 697789737 lub poprzez formularz kontaktowy. Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb konkretnej firmy i jej pracowników uwzględniając specyfikę pracy organizacji.

Oferujemy profesjonalne masaże biurowe Work Site w Krakowie z dojazdem do siedziby firmy.

ForceFit. Zdrowie dla najbardziej wymagających.