PREMIERA PŁYTY PAWŁA ZAREMBY „Mężczyzna – Wojownik Boga. Osiągnąć cel” (2022)

PREMIERA PŁYTY PAWŁA ZAREMBY „Mężczyzna – Wojownik Boga. Osiągnąć cel” (2022)
30 września 2022

Paweł Zaremba jest Czcicielem Świętego Józefa oraz Wojownikiem Boga.

Zna dobrze męskie Wspólnoty Katolickie w Polsce i daje świadectwo o kryzysie bezdomności.Nowe nagranie Pawła Zaremby (Stróża Brata) jest skierowana do mężczyzn, którzy pragną odzyskać swoją tożsamość i do kobiet, które chcą wspierać mężczyzn w drodze do prawdziwej MĘSKOŚCI.

W 2022 roku ukazała się kolejna płyta naszego Fundatora i Ambasadora naszej Fundacji, Pawła Zaremby (Stróża Brata) będąca owocem wieloletniej współpracy z męskimi wspólnotami w Kościele Katolickim.


Skąd się wziął przydomek „Stróż Brata”?

We Wspólnocie Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie Paweł dał swoje pierwsze świadectwo nawrócenia w 2017 roku i otrzymał przydomek „Stróż Brata”.

Drugie świadectwo wygłosił w tym samym roku na zaproszenie Wspólnoty Mężczyzn Św. Józefa w Oslo.

A potem – z Woli Bożej – nastąpiły kolejne m.in. w domach dla bezdomnych, dla sierot, w ośrodkach pomocy paliatywnej oraz dla organizacji zajmujących się pomocą osobom w kryzysie bezdomności. I tak dzieje się do dziś…

Osoby zainteresowane otrzymaniem płyty MP3 prosimy o kontakt z naszą Fundacją.

Pamiętajcie, że I Wy możecie włączyć się w działania naszej Fundacji oraz przekazać swoją cegiełkę na rzecz dzieci i osób bezdomnych w Polsce i w Indonezji, które są pod naszą opieką.

Więcej informacji o naszych akcjach znajdziecie w zakładce Fundacja ForceFit.

Zapraszamy również do subskrybowania naszego kanału na YOUTUBE!