OFERTA DLA FIRM

ZDROWY EVENT - DZIEŃ SPORTU W FIRMIE Z FORCEFIT

Osiem godzin ciągłej pracy przy biurku, zginanie karku (sway back) w stronę laptopa, który podczas home office pewnie często leży Ci na kolanach. Znasz to? Twoi pracownicy z pewnością. Zastanawiasz się, jak bezpiecznie pracować? Co i jak jeść, aby nie tyć i nie musieć dojadać?

Nasz event podpowie Ci, co możesz zrobić, aby postawa twojego ciała podczas pracy była prawidłowa i aby Twoje jelita pracowały zdrowo. Dzięki temu praca będzie bardziej komfortowa, a ciało nie będzie bolało.

Przykładowy plan eventu w Twojej firmie:

  • Wykład o zdrowiu
  • Warsztat z ergonomii pracy
  • Ćwiczenia usprawniające z trenerami
  • Masaż biurowy WORK SITE dla pracowników – 15 min./1 os.

Ergonomia jest dyscypliną wiedzy zajmującą się zasadami i metodami optymalnego dostosowywania warunków pracy do właściwości fizycznych i psychicznych człowieka, zgodnie z wymaganiami fizjologii i psychologii pracy, w celu ochrony jego życia i zdrowia oraz zapewnienia możliwość jak najlepszego rozwoju osobowości.

Skolioza, wdowi garb, zespół cieśni nadgarstka to tylko niektóre schorzenia, których możesz się nabawić pracując przy komputerze w nieprawidłowy sposób. Podczas szkolenia pokażemy Ci, jak im zapobiec.

Poza dostarczoną wiedzą w prosty i przyjazny sposób, nasz event obejmuje również krótkie i skuteczne serie ćwiczeń możliwe do wykonania w trakcie pracy pomagające wyprostować sylwetkę i rozluźnić zbyt napięte mięśnie. 

Nie bój się, naprawdę nie jest do tego potrzebna siłownia, a nawet strój sportowy.

Zamów Dzień Sportu w Firmie z ForceFit!

KOMFORT

Gwarantujemy podniesienie komfortu pracy i efektywności pracownika w Twojej Firmie

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy wyłącznie bezpieczne i skuteczne techniki ćwiczeń usprawniających oraz masażu biurowego

PROFESJONALIZM

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną wiedzę oraz umiejętności na poziomie międzynarodowym

MASAŻ BIUROWY WORK SITE

dla Ciebie i Twoich pracowników z dojazdem do firmy

Poprawa efektywności i wydajności pracy w 15 minut

To bezpieczna forma masażu dla każdej osoby. Masaż ten wykonuje się na specjalistycznym krześle przez ubranie na sucho (bez użycia olejków). Masaż trwa ok. 15-20 minut i jest znakomitą przerwą w ciągu roboczego dnia. Jego efektywność polega na tym, że obejmuje on głównie najbardziej pospinane okolice ciała. To zasłużona chwila relaksu z możliwością uzyskania porady masażysty i trenera w sprawie swoich dolegliwości bólowych.

Masaż Work Site stosuje się przede wszystkim w firmach zatrudniających pracowników biurowych lub u pracownika w domu. Jest to znakomity sposób na profilaktykę chorób zawodowych wynikających z długotrwałej pracy w pozycji siedzącej przy komputerze lub stojącej. Coraz szybsze tempo codziennej pracy nie zostawia dzisiaj zbyt wiele czasu na właściwą regenerację organizmu, wskutek czego zmęczenie organizmu się nasila, a jakość oraz wydajność osób pracujących gwałtownie spada.

Masaż Work Site w pracy lub w domu staje się coraz bardziej popularny. Doceniają go zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Jest on dostosowywany każdorazowo do charakteru pracy konkretnych osób, dlatego efektywnie można wyeliminować największe przeciążenia i dolegliwości bólowe.

ZAMÓW MASAŻ BIUROWY WORK SITE