TURBO SPALANIE W GRUDNIU 2020

TURBO SPALANIE W GRUDNIU 2020
2 grudnia 2020

TRENINGI Z FORCEFIT PRZED ŚWIĘTAMI to super efektywny przepis i sposób na Wasze zdrowie i formę!

Zobaczcie aktualny plan naszych treningów i podejmijcie spartańskie wyzwanie dzisiaj.

Bo powtarzanie w kółko „jestem zbyt zajęty” to tylko pretekst, żeby nie dbać o siebie. A może na tym właśnie minął Ci ten rok? Z pewnością przed Świętami Wasze grafiki zajęć pękają w szwach. Jednak macie na nie realny wpływ bo to wyłącznie od Was samych zależy, jak zaplanujecie swój czas na najbliższy miesiąc i nowy rok. Możecie wybrać zdrowie albo frustrację – spowodowaną tym, że nie robicie tego, czego potrzebujecie lub pragniecie. Z pewnością przekonaliście się o tym, że Wasze zdrowie leży w Waszych rękach. Bądźcie zatem uważni na sygnały, które wysyła Twoje ciało.

Grudzień to znakomity czas na turbo spalanie

Bo trening to dobry start do wprowadzenie małymi krokami kolejnych zmian w życiu. Trenując z nami spalicie nagromadzone przez ostatnie miesiące kalorie, zmobilizujecie swoje ciało, zwiększycie odporność i kondycję. Jednym słowem, nabierzecie rozpędu żeby sprawnie wejść w nowy rok i podjąć wyzwania, które nam przyniesie.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami

Dlatego warto w toku świątecznych przygotowań znaleźć czas dla siebie. Bo przecież od naszego samopoczucia zależy nastój tych Świąt i atmosfera w rodzinie.

Turbo spalanie sposobem na szybki powrót do zdrowia

Naszym celem jest inspirowanie do aktywnego stylu życia i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej na lata. W związku z tym postanowiliśmy prowadzić treningi ogólnorozwojowe dla Was i Waszych rodzin. Oprócz poprawy jakości Waszego życia zdobędziecie większą świadomości ciała i zdrowego ruchu.

ForceFitowe czyli spartańskie treningi w grudniu 2020

Weźcie udział w naszym programie treningowym:

❄️ Poniedziałek, Piątek – FORCEFIT STRONG WORKOUT 19:00 (turbo spalanie dla każdego) z Pawłem, wielokrotnym Mistrzem Świata

❄️ Poniedziałek, Piątek – FORCE DEFENCE METHOD 20:00(trening aktywnej obrony dla każdego) z Pawłem, wielokrotnym Mistrzem Świata

❄️ Wtorek, Czwartek – FORCEFIT STRETCHING WORKOUT 19:00 (trening z elementami pilatesu dla każdego, w tym dla kobiet w ciąży) z Aleksandrą

❄️ Czwartek – SPARINGI FORCE DEFENCE METHOD 20:00(trening walki dla zawodników) z Pawłem, wielokrotnym Mistrzem Świata

Uwaga: W grudniu 2020 trenujemy codziennie oprócz środy.

MAX. LICZBA UCZESTNIKÓW: 10 OSÓB

ZAPISY TRWAJĄ!

Z nami szybko spalicie kalorie przed świętami i przygotujecie się na rodzinne biesiadowanie w zdrowiu i radości.

Pamiętajcie, że tylko regularna aktywność fizyczna pomaga osiągnąć wyznaczone cele i utrzymać sprawność przez dłuższy czas.

Make you force & fit.

Podejmijcie wyzwanie!

Polubicie nas na Facebooku, bądźcie na bieżąco i trenujcie z ForceFit przez cały 2021 rok.